(032) 238-41-22
* факс 237-17-88
...

Про нас

Адвокатське об’єднання «Західноукраїнська юридична колегія» розпочало свою практичну діяльність у 1999 році після реєстрації в Міністерстві Юстиції України (Свідоцтво про реєстрацію № 253 від 02.04.1999 року).

Одним з основних напрямків діяльності об'єднання є надання комплексних юридичних послуг, спрямованих на підтримку малого та середнього бізнесу. Другим істотним напрямком діяльності об'єднання є захист інтересів приватних осіб, надання правової допомоги громадянам, що включає в себе юридичні консультації з різних правових питань та аспектів, представництво і захист їхніх прав та інтересів в правоохоронних органах, судах усіх юрисдикцій, інших органах та установах.

Об'єднання надає повну юридичну підтримку компаніям та фізичним особам, які вже мають свій бізнес, а також новим клієнтам, починаючи з їхніх перших кроків на шляху створення та ведення свого бізнесу в Україні.

Юридична підтримка (супровід) включає у себе складання документів правового характеру (договори, угоди, протоколи, претензії, позови, скарги і т.д.), представництво інтересів в правоохоронних органах, в судах усіх юрисдикцій, а також у інших державних органах та установах, супровід податкових та інших перевірок, адміністративне та судове оскарження рішень податкових, митних та інших контролюючих органів, одержання ліцензій, дозволів, юридичний супровід реєстрації знаків для товарів та послуг, інших авторських прав, надання усних і письмових юридичних консультацій, юридичних висновків, ліквідація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ФОП) та чимало інших юридичних послуг...

Клієнтам, які тільки вирішили організувати свій бізнес, а також тим, у кого вже є свій бізнес і його необхідно розширити або оптимізувати фінансові потоки у вже існуючому бізнесі шляхом створення нових компаній (фірм), ми можемо запропонувати проведення державної реєстрації юридичних осіб різних організаційно-правових форм (приватне підприємство, товариство з обмеженою відповідальністю, акціонерне товариство, повне, командитне товариство), реєстрацію філій, реєстрацію фізичних осіб-підприємців (ФОП), правовий супровід як на початкових етапах діяльності, так і в процесі розвитку.

Мета діяльності нашого адвокатського об'єднання є максимальний захист інтересів клієнтів з забезпеченням конфіденційності отриманої інформації.